• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2020 Trend Saç Modelleri

2020 Yılı Trend Saç Modelleri
  • Beğen
    Loading...

Bu yazımızda özellikle modayı yakından takip edenler için 2020 trend saç modelleri üzerine biraz konuşma yapmak istiyoruz. Türkiye’de artık modayı takip etmek isteyen bayanlar, internet sitelerini kullanıyorlar. Öyle ki internet sitelerinde yer alan nitelikli görsel bilgiler, bu anlamda herkes için ideal örnekler teşkil ediyor.

2020 saç modası, bu sene çok daha farklı seçenekler üzerine yoğunlaşarak kendisini gösterecek. Makyaj konusu ile alakalı zaten daha yeni örnekleri sizlere sunmuştuk. Saçlarda daha klasik, abartıdan uzak ve günlük saç tasarımları dikkat çekiyor. Bilhassa ünlü isimlerden yola çıkan bir sene içerisinde olacağız. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan bu anlamda ki ideal modellerimizi hep birlikte analiz edelim.

At Kuyruğu Saç Modeli

At kuyruğu saç modeli, her kadının günlük olarak kullandığı son derece ilgi çekici ve pratik bir saç modeli. Üstelik kadınlar için doğrudan romantizm işaretlerini de beraberinde getiriyor. At kuyruğunda sadece bir lastik ile saçlarınızı orta noktadan toplamanız yeterli oluyor.

Ancak daha önemlisi, göz alıcı bir seçenek için saçları jölelemek ya da parlatıcı kullanmak asaleti sizlere getirecektir. Türk kadınlarının da en çok tercih ettikleri saç modellerinden birisi olarak ön planda.

At Kuyruğu Saç Modeli

Islak ve Dalgalı Saç Modeli

Dalgalı saç modeli, özellikle günümüzde spor ya da genç görünmek isteyen bayanlar için en cazip seçeneklerden birisi. Büyük organizasyonlara baktığımızda ünlü kadınların dahi ıslak ve dalgalı saç modeli üzerinde durduklarını görüyoruz. Bilhassa duş sonrasında saçları fön makinesi yardımı ile ellerinizi kullanarak dalgalı hale getirebilirsiniz.

Sonrasında ise saç köpüğü ya da jöle kullanarak saçlarınız için ıslak görünüm verme şansına sahip oluyorsunuz. Asaletin, göz alıcılığın en mükemmel örneklerinden birisi olarak kendisini gösteriyor.

Islak ve Dalgalı Saç Modeli

Topuz Saç Modeli

2020 trend saç modelleri içerisinde topuz saç modeli, en ciddi anlamda ön planda tutulması gereken seçenekler arasında. Özellikle geçtiğimiz dönemde düzenlenmiş olan Paris moda hastasında ünlü kadınların öncelikli tercihi. Türkiye genelinde de ciddi anlamda tercih edilen bir örnek.

Yüksekte toplama yöntemi ile daha hacimli bir görünüm kazandırmak mümkün hale gelebilir. Üstelik saçlarınızı biraz daha kabarık şekilde toplamanız, sizlere kısa süre içerisinde birçok farklı avantaj sağlar. Dolayısı ile topuz modelleri asla gözardı edilmemelidir.

Topuz Saç Modeli

Örgü Saç Modeli

Daha canlı, daha göz alıcı ve daha genç gösteren bir saç modeli arıyorsanız şuan ki madde tam size göre. Örgü saç modeli, genel olarak kadınlar için her zaman revaçta olan bir model değildir. Lise öğrencilik dönemlerinden sonra bu tarz saç modelleri çok fazla tercih edilmemiştir. Ancak 2020 yılında daha modern bir görüntü için en iyi alternatiflerden olacak.

Özellikle kırmızı halıları incelediğimizde ince örgü saçların renkli motifler ile desteklenmesi mükemmel seçenekler sunuyor. Dolayısı ile sizlerde bunu değerlendirebilirsiniz.

Örgü Saç Modeli

Asimetrik Küt Saç Modeli

Küt saçlar, kadınlar için özellikle son birkaç senelik zaman dilimi içerisinde her sene modanın başını çekiyor. Asimetrik küt saç modeli, özellikle daha fazla tercih edilen başlıca seçenekler arasında ön planda. Bazı ünlüler var ki bu saç modelini çok uzun süre tercih ettiler ve aslında bu bakımdan modaya yön verdiler demek yanlış olmaz.

Jeniffer Lawrence, Gina Carano ya da Sandra Bullock. Charlize Theron’da yine aynı şekilde örnek gösterilebilir. Mutlak surette ön planda tutulması gereken bir model.

Asimetrik Küt Saç Modeli

ETİKETLER