• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

90. Oscar Ödül Töreni Kırmızı Halı Ünlüleri

90. Oscar Ödül Töreni Kırmızı Halı Ünlüleri
  • Beğen
    Loading...

Bu makalemizde 90. Oscar ödül töreni kırmızı halı ünlüleri üzerine şıklık yarışına ve elbiselere birlikte bakacağız. Dünyanın en büyük sinema organizasyonlarından birisi olarak kabul edilen Akademi Ödülleri (Oscar) fark yaratıyor.

Bildiğimiz gibi artık dünya genelinde de bu tarz organizasyonların kırmızı halısı ciddi anlamda önemli oluyor. Türkiye genelinde de moda ile ilgilenen tüm kadınlar, bu tip organizasyonları takip ediyor. Hollywood dünyasının ünlü isimleri, şıklıkları ile yine adlarından ciddi anlamda söz ettirdiler. Şimdi birkaç ünlü ile hemen başlayalım.

Margot Robbie

Müthiş ve gösterişten uzak sadelikte bir beyaz elbise kombini. Straplez ve asimetrik uzun etek konsepti bu anlamda ciddi şekilde fark yaratıyor. Ayakkabılarını saklayan uzunluk belki eleştirilebilir. Şeffaf tonlardaki çantası da ciddi şekilde fark yaratıyor.

Margot Robbie Oscar

Zendaya

İtalyan tasarımı mükemmel siyah elbisesiyle fark yaratan isimlerin başında geldi Zendaya. Straplez konseptli kol boyunca uzanan tül detayı ile adından söz ettirecek bir elbise. Elbisenin önüne geçmeyen saç ve makyajı ile de gecenin en şık isimlerinden birisi olmayı başarıyor.

Zendaya Oscar

Jeniffer Lawrence

Gri, ince askılı straplez elbisesi ile gecenin ışıltısını yansıtan mükemmel isimlerden birisi. Christian Dior özel tasarımı olarak karşımıza çıkan elbisede tül etek konsepti dikkat çekiyor. Yine abartıdan uzak saç ve makyajı ile birlikte duru şıklığın gecedeki en iyi örneklerinden birisi oldu diyebiliriz.

Jeniffer Lawrence Oscar

Gal Gadot

Hollywood’un en güzel kadınlarından birisi olan Gal Gadot, duru güzelliği ve şıklığı ile geceye damga vuran isimlerin başında geliyor. Askılı ve derin dekolteli elbisesi, gri rengin ışıltıyı yansıtan yapısı ile birlikte mükemmel bir kombin haline gelmiş. Pırlanta kolye kombini ise elbisenin ışıltısını daha fazla ön plana çıkaran detaylar arasında kendisini gösteriyor.

Gal Gadot Oscar

Sandra Bullock

Yılların eskitemediği güzellik demek yanlış olmaz sanırım. Sandra Bullock, Oscar kırmızı halısının en şık isimlerinden birisiydi. Metalik payet kombinli elbisesi ile gecenin en fark yaratan ve en göz alıcı isimlerinin başında geldi. Düz fön saçları ve abartılı olmayan makyajı ile de duru güzelliğini ön planda tutmayı tercih etmiş gibi görünüyor ünlü isim.

Sandra Bullock Oscar

Emma Stone

Günlük stili ile Oscar kırmızı halısının en farklı isimlerinden birisi oldu Emma Stone. Ünlü oyuncu, Bordo saten renkleri ve deseni ile dikkat çeken bir Blazer ceket modeli ile karşımıza çıkıyor. Derin dekolte, tam anlamı ile göz alıcı. Louis Vuitton kombini olarak karşımıza çıkan bu elbisede aynı zamanda saten bir siyah pantolon mevcut. Bel kısmında ki pembe kurdele tasarımı ise tam anlamı ile canlılık katıyor. Pudra tonlarında ufak makyaj dokunuşları ile de duru güzellik yine bizleri karşılıyor.

Emma Stone Oscar

Nicole Kidman

Geçmişten günümüze Hollywood’un en güzel kadınlarından birisi şüphesiz Nicole Kidman. Geceye son derece şaşalı bir elbise ile geliyor. Aslında Aquaman isimli filmde ki kraliçe rolüne yakışır bir elbise olmuş. Armani Prive tipi elbisesi ile Parliament mavisi rengi buluşturan göz alıcı bir konsept. Kalp straplez tasarımı elbsesi ile göz alıcılığın doruk noktalarına çıktığını söyleyebiliriz ünlü ismin.

Nicole Kidman Oscar

Rita Hayek

Gecenin en rüküş isimlerinden birisi olarak şüphesiz ki Rita Hayek gösterilebilir. Derin bacak dekoltesi ve renkli tül eteğe sahip elbisesi gerçekten itici bir görüntüye sebebiyet veriyor. Feminen bakış açısından uzak bir diğer unsur ise elbisenin yan dekoltesi. Gerçekten gecenin en rüküş isimlerinin başında geliyor.

Rita Hayek Oscar

ETİKETLER