• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En İyi Tesettür Giyim Markaları ve İnternet Siteleri

En İyi Tesettür Giyim Markaları
  • Beğen
    Loading...

Kapalı kadınlarımızın özellikle çok merak ettikleri en iyi tesettür giyim markaları ve internet siteleri ile alakalı olarak bilgi edinelim. Türkiye genelinde özellikle dinimiz gereği tesettür giyinen kapalı kadınlarımız için zaman içerisinde birçok farklı marka ortaya çıktı. Bu markaların kalitesi, tasarımları, fiyatları ve kadınların beklentilerini de yerine getiriyor olması ayrıca mükemmel ve ideal seçenekleri bizlere sunuyor.

Tesettür giyim alternatifleri ile alakalı olarak genelde bizler farklı alternatifler üzerine de yönelebiliyoruz. İnternetten elbise alışverişi de artık bizler için bir nevi alışkanlık. Hal böyle olunca da ortaya çok daha farklı seçenekler çıkıyor demek yanlış olmaz. Şimdi sizlere bu anlamda çok çok iyi seçenekleri sunma yolunda adımlar atacağız.

Tesettür Giyim Markaları

Tesettür markaları dediğimiz zaman bunun içerisine birçok farklı kategoriyi dahil etme gibi bir şansımız olabilir. Şal, eşarp, elbise, gelinlik gibi farklı kategorilerde kapalı kadınlarımız için üretim yapan birçok farklı alternatif söz konusu. Bunların her birine teker teker değinmek de oldukça zor olacak gibi görünüyor.

Tesettür giyim siteleri de yine çokça revaçta. Özellikle internetten alışveriş alışkanlıklarının değişmesi ile birlikte şubelerden daha ziyade internet üzerinde çok fazla rağbet gören seçenekler ön plana çıkıyor. Şimdi sizlere elimizden geldiğince kapsamlı olarak markaları tanıtmak istiyoruz. En iyi ve en güvenilir tesettür giyim markaları ve internet siteleri sizlerle birlikte.

SETRMS (Setrems)

Tesettür giyim markaları içerisinde en güvenilir ve en popüler markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Marka, kadınlar için her tarzda birçok farklı ürün üretiyor ve bunu %100 yerli kaynaklar ile yaptığından dolayı dünya geneline ihracat da yapıyorlar. Tesettür modası özellikle bu marka üzerinden dönüyor diyebiliriz.

Marka, eşarp satışından abiye elbiselere, nişanlıklardan günlük giyim ürünlerine ve ayakkabı ürünlerine kadar birçok farklı seçeneği sunuyor. Özellikle akılda kalıcı bir marka olması da en büyük avantajlarından. Sizlere kendi internet üzerinde alışveriş yapma imkanı sunduğu gibi birçok farklı mağazası ile de dikkat çekiyor. SETRMS mağazaları için de internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SETRMS Tesettür Giyim

Pınar Şems

Özellikle abiye elbiseler üzerine bir eğilim içerisinde iseniz bu noktada bir İzmir markası olan Pınar Şems, sizler için en ideal seçenekleri sunuyor. Tamamen kendi tasarımlarını yapan ve ülke geneline satan marka, kendisi mağaza olarak hizmet vermiyor. Daha çok yaptığı tasarımlarını tesettür giyim mağazalarına göndererek bu mağazalarda tüm kadınların beğenisine sunarak alternatif yolları deniyor.

Pınar Şems markası, kendisi satış yapmadığından ve bayilikler üzerinden gittiğinden dolayı bir e-ticaret tesettür giyim sitesi yok. Ancak yeni sezon ürünlerini takip etmek için sürekli internet sitesine giriş yapabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Pınar Şems Tesettür Giyim

Minel Aşk

MasterChef Güzide Mertcan’ın sahibi olduğu Minel Aşk tesettür giyim markası, bu alanda sektörünün en iyilerinden birisi diyebiliriz. Türkiye’den dünya geneline ihracat yapan ender markalardan birisi olan Minel Aşk, bünyesinde ki tasarımcılar ile harika ürünler geliştiriyor. Abiye, gelinlik ya da günlük spor giyim gibi aklınıza gelebilecek birçok farklı alternatif ön plana çıkıyor diyebiliriz.

Tesettür gelinlik ve gelinlik aksesuarları gibi konularda da artık ülkemizin yükselen değerlerinden birisi olduğunu söylemek sanıyorum ki yanlış olmaz. Resmi internet sitesi üzerinden de sipariş imkanınız var, mutlaka incelemenizi de tavsiye ediyoruz.

Minel Aşk Tesettür Giyim

Tekbir

Tekbir tesettür giyim, bu anlamda yine güvenilen ve özellikle tesettür aksesuarları ile ön plana çıkan markaların başında geliyor diyebiliriz. Türkiye genelinde bilhassa mağazalaşma açısından her geçen gün biraz daha hızlı büyüyen marka, giyim sektöründe de kendisine yer bulmaya başladı demek yanlış olmaz sanırım.

Tekbir resmi internet sitesini de ziyaret ettiğiniz zaman aslında büyük beden tesettür giyim konusunda da ideal seçenekleri görürsünüz. Tekbir markasının özellikle nam yaptığı alan ise tesettür şal ve eşarp modelleri demek yanlış olmaz. Mutlaka sitesini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Tekbir Tesettür Giyim

ModaNisa

Online tesettür giyim alışverişi dediğimiz zaman akla ilk gelen markalardan birisi de Modanisa. Özellikle çok kısa zaman içerisinde tamamen internet ortamından çok ciddi bir büyüme eğilimi içerisine girdiler. Marka, aslında kısıtlı imkanlar ile sektöre girdi ancak tesettür giyim siteleri arasında en popüler seçeneklerden birisi olarak sektörünün liderlerinden birisi oldu.

Modanisa internet sitesine girdiğiniz zaman envai çeşit yaş kategorisi için envai çeşit giyim ürünleri bulma şansına sahip oluyorsunuz. Abiye elbise, haşema, günlük giyim ürünleri, ayakkabı ve aklınıza gelebilecek daha birçok farklı kategoride ürünler. Resmi internet sitesi sizler için çok büyük bir AVM etkisi yaratacak.

Modanisa Tesettür Giyim

Sefamerve

Sefamerve tesettür giyim markaları ve internet siteleri içerisinde en güvenilir ve en çok ön plana çıkan markalardan birisidir diyebiliriz. Türkiye genelinde internet projesi olarak başlayıp zaman içerisinde büyüyerek mağazalaşma yoluna giden ender markalardan birisi. Kendi ürünlerini geliştiren marka, birçok farklı kategoride tasarımcıları ile birlikte sektörü domine etti diyebiliriz.

Sefamerve internet sitesi de sizlere mükemmel seçenekler sunuyor demek yanlış olmaz sanıyorum. Tesettür giyim dışında bebek ve çocuk giyim, spor ve deniz ürünleri ve hatta kitap satışı bile internet sitesi içerisinde sizler ile birlikte oluyor. Aşağıdaki butona tıklayarak internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sefamerve Tesettür Giyim

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.