Erkekleri Kendinize Aşık Etmenin Kesin Yolları (Bölüm 1) - SEPETYA | Kadın, Güzellik, Moda, Sağlık ve Dahası

  • * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sepetya 1093x250 Reklam Alanı

Erkekleri Kendinize Aşık Etmenin Kesin Yolları (Bölüm 1)

Sepetya 728x90 Reklam Alanı
Erkekleri Aşık Etmenin Yolları
  • Beğen
    Loading...
Sepetya 728x90 Reklam Alanı

Kadınların sıklık ile araştırdıkları konulardan birisi olan erkekleri kendinize aşık etmenin kesin yolları ile alakalı bilgiler sunacağız. Bildiğiniz üzere ülkemiz genelinde artık aşk konusu ile alakalı tüm detaylar da internet ortamında şekillenmeye başladı.

Kadınların karmaşık olduğu kadar erkekleri çok fazla karmaşık olarak algılamamak gerek. Erkeklerin genellikle kafaları farklı çalışır. Aslında tek bir şeye odaklı beyinlerden ibaret oldukları söylenebilir, CİNSELLİK. Tabi ki bir kadının bir erkeği kendine aşık etmesi için ille de cinsel dürtülerini harekete geçirecek diye bir şart söz konusu değildir.

Ancak bu konu ile alakalı olarak genel şartlar vardır. Okumayı seven birisi iseniz bu yazı dizimiz bilgi sahibi olmanız açısından ideal olacak.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin YollarıÇok fazla seçenek sayılabilir. Diğer internet sitelerinde bu konu ile alakalı olarak ciddi anlamda farklı fikirler okuyabilirsiniz. Ancak doğrudan hedefe odaklanmak için ihtiyacımız olan şeyler bu kadar karmaşık değil.

Erkeklerin neyi sevdiğini iyi analiz etmek gerekir. Erkekler, özellikle aşk öncesinde ki mücadele döneminden heyecan duyarlar. Yani mücadele etmeyi, farklı yöntemler aramayı severler. Hedef, kolay ulaşılan bir hedef olur ise şayet bu onlar için çok da iyi olmaz. Kısa zaman içerisinde bıkma olasılıkları da oldukça yüksek olur.

Bilinmez Olun, Soğuk Durun

Öncelikle bir erkeğin içine düşecek kadar hoşlanıyor olabilirsiniz. Ancak bunu karşı tarafa göstermeniz demek, ciddi bir boşluk vermek demektir. Öncelikle ne olursa olsun bir erkeğin dikkatini çekmek gerekiyor.

Kendinize aşık etmek istediğiniz kişi muhtemelen kontak kurduğunuz biridir. Soğuk durun ve asla laubali tavırlar içerisinde olmayın. Yani kısaca söylememiz gerekirse KOLAY KADIN OLMAYIN.

Düşünün ki bir eğlence ortamındasınız ve herkes gülüp eğleniyor. Ancak bunlara eşlik etmeyen ve sıkılmış tavırlar içerisinde olan bir kadın daha fazla ilgi çeker. Sadece O erkeğin değil, birçok kişinin dikkatini çekeceğinizden şüpheniz olmasın.

Şıklık ve Kişisel Bakım Çok Önemli

Tavırlar, tabi ki belirleyicidir ancak kadın bakımlı olmalı. Sadece tavırları ve duruşu ile değil, bir erkeği her şeyi ile kendine hayran bırakmalıdır ki adı AŞK olsun. Karşınızda ki erkeği tanıyor musunuz? Ona göre kararlar alın ve bakım yapın.

KIRMIZI, hiçbir erkek bu renge karşı kayıtsız kalamaz. Kırmızı aşkın ve şehvetin rengidir. Rujunuz, ojeleriniz ve kıyafetiniz. Kırmızı renk ile bir erkeği kesinlikle kendinize hayran bırakabilirsiniz. Tabi ki erkeğin nasıl giyimli kadınlardan hoşlandığını da tartmak gerek.

Mini elbise giyen kadınlardan değil de spor giyinen kadınlardan hoşlanabilir. Giyiminiz ve bakımınız ile erkeği kendinize hayran bırakın.

Sosyal Olun, Her Muhabbete Katılacak Güncel Bilginiz Olsun

Etkileyici KadınGündemi takip edin. Bir arkadaş ortamında her zaman eğlence sohbetleri olmaz. Sinema, müzik, sanat, siyaset muhabbetleri dahi olabilir. Erkeği görünüş ve tavırlar ile olduğu kadar bilgi düzeyiniz ile de etkileme şansına erişebilirsiniz.

Her konuda yapabilecek bir yorumunuz var ise siz dikkat çekici bir kadın olacaksınız. Bakışlarınız ya da diğer maddeler. Ortamda hangi muhabbet dönüyor ise özellikle yanlış bilgi verenlerin tezlerini çürütmek sizleri karanlık bir ortamda AY GİBİ PARLATIR. Tabi ki insanları bozmak doğru değil. Ancak hedefe ulaşmak için bilgi konuşturmak biraz daha ince detay.

Tabi ki onun olduğu ortamda başla şeyler ile de ilgilenin. Odağınız tek bir kişi olur ise bu konuda da herkes sizin hedef belirlediğinizi anlar ve bu da aslında topluluk içerisinde doğru olmaz. Dolayısı ile ağzının içine düşmeye gerek yok değerli hanımlar.

Çantanızda Daima Bir Kitap Bulundurun

Kültür ve sanat her şeyden önemlidir. Sadece bir erkeği etkilemek için değil, sosyal anlamda da önemlidir ve KİTAP OKUMAK GÜZELDİR. Okuduğunuz kitapları daima yanınızda, çantanızın içerisinde bulundurun.

Ortamdan sıkıldığınızı göstermek için kitabı elinize alın ve aslında çok daha değerli bir şey yapın. Muhakkak ki sizinle olan kişilerin size karşı odağı daha fazla artacak ve tutumlar değişecektir. Her zaman için ağır durmak ve bilgileri dökmek önemlidir.

İçerik Kopyalama Yasal Uyarı

Sepetya 728x90 Reklam Alanı
ETİKETLER