Funda Arar'ın Evi ve Resimleri - SEPETYA | Kadın, Güzellik, Moda, Sağlık ve Dahası

  • * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sepetya 1093x250 Reklam Alanı

Funda Arar’ın Evi ve Resimleri

Sepetya 728x90 Reklam Alanı
Funda Arar'ın Evi
  • Beğen
    Loading...
Sepetya 728x90 Reklam Alanı

Ünlülerin evleri konseptli yazı dizimize başlarken ilk konuğumuz ünlü sanatçı Funda Arar’ın evi için olacak. Bildiğimiz gibi ünlülerin yaşantıları herkes tarafından ciddi anlamda merak ediliyor. Yerli ve yabancı ünlülerin evleri de ister istemez merak konusu olan detaylar arasında.

Instyle tarafından hazırlanmış yazı dizisinde Funda Arar’ın göz kamaştıran mükemmel evine konuk olduk. Febyo Taşel ile yuvalarının kapısını Instyle kameralarına açan Funda Arar’ın evini sitemizde hep birlikte gezelim ve fikir sahibi olalım istedik. Görseller, Instyle resmi internet sitesinden alınmış ve Sepetya.com’da paylaşılmıştır.

Funda Arar ve Göz Kamaştıran Evinin Resimleri

Funda Arar Ev Resimleri

Türkiye’nin en ünlü sanatçılarından birisi olan Funda Arar, kısa zaman içerisinde performansı ve mükemmel şarkıları ile popüler isimler arasına girdi. Aslen Ankara’lı olan sanatçı aynı zamanda mesleği ile alakalı İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu. Zaten Türk Sanat Müziği gırtlağı ile herkesin hayran olduğu bir isim.

2004 yılından bu yana da hem müzisyen hem de söz yazarı olan Febyo Taşel ile evli. Şimdi ünlü sanatçının evinin mükemmel detaylarını hep birlikte elimizden geldiğince inceleme amacı içerisine girelim.

Bahçeli Mükemmel Bir Ev Konsepti

İstanbul ve Ankara arası sürekli mekik dokuduğunu açıklayan ünlü sanatçı, evinde vakit geçirmeyi çok seviyor. Magazin ve gece hayatı ile en ufak bir ilişkisi olmayan ünlü isim, evinde her zaman daha huzurlu olduğunu söylüyor. Üstelik evinde olduğu zamanlarda dahi hayatının merkezinde müziğin yer aldığını da inkar etmiyor. Kısacası bu mükemmel evde ilham perileri yüksek ihtimal ile baş çevresinde dolaşıyor. Gerçekten mükemmel bir ev.

Funda Arar Evi

Modayı ve Dekorasyon Trendlerini Takip Ediyor

Funda Arar Giysi Dolabı

Ünlü sanatçı, evinde zaman geçirmeyi sevdiğinden dolayı dekorasyon trendlerini ciddi anlamda takip ettiğini söylüyor. Ayrıca sadece dekorasyon değil, giyim konusunda alışverişin de kendisi için çok önemli bir detay olduğunu bizimle paylaştı. Funda Arar, giysi dolabını da yine tüm okuyucularımız ile paylaşmaktan kaçınmadı.

480 metrekarelik 3 katlı evinde özellikle kıyafet odası ayrı bir güzellik. Her konser için ve her organizasyon için konseptlere uygun giyinebilecek mükemmel bir dolaba sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayakkabılardan aksesuarlara, takılardan elbiselere aklınıza gelebilecek her ürünün kombin seçeneği hazır. Funda Arar’ın göz alıcı şıklığı da kesinlikle burada ki ince detaylardan geliyor demek yanlış olmaz.

Ayakkabılar, elbiseler, günlük kıyafetler ya da aklınıza gelebilecek tüm diğer seçenekler bu mükemmel dolap içerisinde son derece düzenli olarak kendisini gösteriyor. Takdir edilesi…

Vazo, Çiçek ve Kristal Objeleri Seviyorum

Funda Arar, evinde özellikle aksesuarlar konusunda çok ciddi anlamda hassas olduğunu söylüyor. Kristal objeleri çok fazla sevdiği söyleyen Arar, aynı zamanda evinin vazolar ile daha renkli bir hale geldiğini söylüyor. Çiçeklere karşı ilgisi de aslında tam olarak buradan geliyor.

Funda Arar, kış bahçesi ile alakalı olarak hayran olduğu bazı seçenekleri evinde yansıtma imkanı bulduğunu da söylüyor. İlgi çekici görüntü de tam olarak burada başlıyor.

Funda Arar Kış Bahçesi

Vintage Konsept En Sevdikleri Arasında

Vintage yani eskitme dekorasyon konsepti, birçok kadının olduğu gibi ünlü sanatçının da ilgisini çekmiş. Özellikle banyosunda ki muazzam tasarıma sahip Vintage konsept, burayı dahi adeta bir cazibe alanı kılıyor. Ünlü sanatçının ne kadar zevkli olduğu da ortaya çıkıyor.

MudoConcept, Zara Home ve Beymen Home gibi mağazaları sık sık ziyaret ettiğini söylüyor. Evinin görsel anlamda ki tüm cazibesi de aslında bu mağazaların kaliteli tasarımlarından geliyor diyebiliriz.

Funda Arar Vintage Banyo

Son Derece Sade Ancak bir O Kadar Da Şık Yatak Odası

Yatak odasını da Instyle ekibine açan ünlü sanatçı, burada son derece sade ancak bir o kadar da şık seçenekler üzerinde durmuş. Işıklandırmalar ile yatak odasını daha şık hale getiren sanatçı, tek renk konsepti ile mobilyasını da mükemmel seçenekler üzerine kurmuş.

Funda Arar’ın evi içerisinde ki incelemelerimiz şimdilik bu kadar. Yakın zaman içerisinde daha yeni ünlülerin evlerine Sepetya.com olarak sitemizde ev sahipliği yapacağız. Yorumlarınızı eksik etmeyin değerli bayanlar.

Funda Arar Evi Yatak Odası

Sepetya 728x90 Reklam Alanı