• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hakkımızda

Sepetya;

 

Tamamen kadınlara yönelik bir proje olarak geliştirilmiştir. Özellikle kadınların birbirleri ile etkileşimde olabileceği, bilgi alabilecekleri ve tartışabilecekleri sosyal bir platform. Site içerisinde ihtiyaç duyulabilecek birçok farklı kategori mevcut. Bu kategoriler sayesinde her türlü bilgi ihtiyacınızı karşılayacak ve merak ettiklerinize sahip olacaksınız.

2019 yılında kurulan web sitemiz, bu zamana kadar birçok farklı üyenin ziyareti ile birlikte her geçen gün daha da büyüyor. Kadın sağlığı, anne ve çocuk içerikleri, moda, gelinlik, organizasyon ve yemek tarifleri gibi daha birçok içerikten dilediğinizi inceleyin. Yakın bir zaman dilimi içerisinde mobil uygulama projelerimiz ile de birlikte sizlere birçok farklı alanda hizmet vermeyi amaç ediniyoruz.

Sizlerde bu eşsiz platformlarda tüm kadınlar ile etkileşim içerisinde olun ve farkı yaşayın. Bize destek olmayı da asla ihmal etmeyin.

Sepetya.com Yönetimi