Kış Aylarında Kadınlar için Hırka Modası - SEPETYA | Kadın, Güzellik, Moda, Sağlık ve Dahası

  • * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Sepetya 1093x250 Reklam Alanı

Kış Aylarında Kadınlar için Hırka Modası

Sepetya 728x90 Reklam Alanı
Hırka Modası
  • Beğen
    Loading...
Sepetya 728x90 Reklam Alanı

Kış aylarında sade bir şıklık yakalamak isteyenler için hırka modası üzerine birkaç yeni modeli sizlere sunmak istiyoruz. Türkiye genelinde özellikle birkaç senelik dilim içerisinde kış giyim modası hakkında ciddi değişimler kendisini gösterdi. Sepetya olarak sitemizde kadınlara yönelik olarak elimizden geldiğince fazla seçeneği inceliyoruz.

Trend hırka modelleri ve kombin seçenekleri üzerine merak ettiğiniz seçenekler var ise yorum alanlarımızdan paylaşabilirsiniz. Tabi ki genele yönelik olarak fikirlerimizi de elimizden geldiğince sunma yoluna gideceğiz. Şimdi birkaç görsel örnek üzerinde durarak sizlere detayları sunma amacı içerisindeyiz.

Nude Renkleri Tercih Etmeye Odaklanın

Nude renkler, özellikle günümüzde modanın en çok ön planda tuttuğu seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Nude renkler, bilhassa pastel tonlu seçenekler üzerinde mutlaka değerlendirilmesi gereken tonlar arasında. Hırka modellerinde göze hitap eden şıklığı yakalamak bu noktada her zaman fark yaratır. Çizgisi ile de daha modern seçenekler sizleri sunuyor.

Nude Hırka

Örgü Triko Hırkalar Moda

El yapımı hırkalar, özellikle kış aylarında şıklık kadar sizleri soğuktan da koruyan en ideal unsurlardan birisidir. Hırkalarda bildiğimiz gibi el işi kaliteli kendisini gösteriyor. Farklı renkler ile ilmek rakamlarını öğrendiğini farklı modeller çıkararak aslında kendi modanızı kendiniz yaratırsınız. Bu noktada tüm alternatifler değerlendirilebilir. Derya Baykal triko hırka modelleri konusunda da araştırmalar yapmanız, modayı yakalamanız açısından faydalı olacaktır.

Örgü Triko Hırka Modelleri

Neon Renkler, Hırka Modellerinde Farklılık Arayanlar için Önemli

Neon renkler, yani gece karanlığında dahi parlayan seçenekler bu noktada kış aylarının yeni nesil trendlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Özellikle örgü konusunda ip renkleri ciddi anlamda farklılaştı. Büyük markalar, hırka modelleri konusunda her geçen gün daha farklı ve daha modern ürünler ortaya koyuyor. DeFacto, LCWaikiki, H&M hırka modelleri konusunda dünya genelinden örnekleri sizlere mağazalarında sunuyor.

Neon Hırka Modelleri

Denizci Hırkası Modelleri Alternatiflerden

Tek düze seçeneklerden çok fazla memnun olmayan kadınlardan mısın? O halde denizci hırkası modelleri kapsamında çıkan tasarımları sonuna kadar değerlendirin. Özellikle de birçok farklı markanın mağazasında bu anlamda ki alternatifler adından söz ettiriyor. Aşağıda da resmini inceleyebileceğiniz üzere extreme örnekler bu anlamda fark yaratıyor.

Denizci Hırkası Modelleri

Animal Print Hırkalar Gücü Yansıtıyor

Güçlü bir kadın görüntüsü yaratmak istiyorsanız Animal Print hırka modelleri bu anlamda ciddi şekilde fark yaratıyor. Hayvan derisi ile tasarlanmış ve abartı bir görünüm gibi gelebilir. Ancak her ne olursa olsun kış aylarında kadınlar için en iyi alternatif örnekler arasında. Kaplan derisi, bilhassa en güvenilir seçeneklerden birisi olarak ön planda diyebiliriz sanırım.

Animal Print Hırkalar

Aksesuar Detaylı Hırkalar

Aksesuarlar, artık hırka modellerinin üzerine işlemeli bir şekilde geldiğinden dolayı ayrıca ilgi görmesi gereken unsurlar arasında. Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz üzere desenli ve kabartmalı hırka modelleri de günümüz endüstrisinde kolayca üretilebiliyor. Hem farklı bir görüntü kazanıyorsunuz hem de kış aylarında ilgi çekiyorsunuz.

Aksesuar Detaylı Hırkalar

Balon Kollu Kısa Hırka Trendi

Genç nesil, özellikle de balon kollu kısa hırka trendi konusuna ciddi anlamda özen gösteriyor. Göbek deliğinin hizasında olarak tasarlanan bu seçenekler, kısa vadede modanın da önde gelen seçenekleri arasında adından söz ettiriyor. Balon kol ise yeni bir alternatif değil. El işi hırka modelleri için özellikle yapımı son derece kolay ve trendi belirleyen unsurlardan birisi demek yanlış olmaz sanırım.

Balon Kollu Kısa Hırka Trendi

Tabi ki animal print seçenekleri içerisinde Zebra konseptini de birçok farklı mağazada görebilme şansına sahipsiniz. Hırka modelleri konusunda modanın odaklandığı seçenekleri en ince ayrıntısına varana kadar analiz edin.

Sepetya 728x90 Reklam Alanı
ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.