• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Malefiz Makyajı için MAC Malefiz Kötülüğün Gücü Makyaj Seti

Malefiz Makyajı
  • Beğen
    Loading...

Disney dünyasının efsane karakterlerinden birisi olan Malefiz makyajı ile alakalı olarak çok fazla araştırma yaptığını biliyoruz. Maleficent filminde Angeline Jolie, mükemmel oyunculuğu ve harika ötesi makyajı ile filmin ciddi anlamda popüler olmasına neden oldu.

MAC Disney Malefiz: Kötülüğün Gücü Koleksiyonu adı altında bir makyaj seti hazırladı. Bu makyaj seti içerisinde ki efsane ürünler ile kendinizi çok farklı bir görünüme büründüreceksiniz. MAC markası, makyaj ürünleri konusunda bildiğiniz üzere dünyada en büyük markalardan birisi. Şimdilerde ise Malefiz makyaj seti ile karşınıza çıkıyor. Set içerisinde ki inanılmaz kaliteli ürünler sayesinde kendinizi çok farklı bir görünüme kavuşturacaksınız.

MAC Malefiz Kötülüğün Gücü Koleksiyonu

Malefiz Makyajı Nasıl Yapılır?

Türkiye genelinde son dönemde bilhassa bu tarz önemli şeylere değer veren kadınların ciddi anlamda arttığını görüyoruz. Maleficent Angeline Jolie makyajı, Google arama motorunda da en çok dikkat çeken seçeneklerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bunun için sizlere birkaç farklı maddede püf noktaları elimizden geldiğince sunacağız. Sizlerde yorumlarınız ile bizim eksik kaldığımız noktalarda bize destek verin.

Özel Face-Chart Serisi ile Cilt Aydınlatma

Malefiz, soluk benizli bir karakter. Aslında film içerisinde ki aydınlığın ve karanlığın simgesi de tam olarak bu karakterin üzerinde. Soluk benizli yani bembeyaz bir cilt rengi ile birlikte simsiyah bir kıyafet. Aydınlık ve karanlığı simgeliyor.

Malefiz: Kötülüğün Gücü isimli filmde özel face-chart setleri hazırlanarak cildin rengi açılıyor. Tabi ki fondöten kullanımı da ciddi anlamda hat safhada.

Russian Red Kırmızısı Ruj

Malefiz karakterinin en çok dikkat çeken noktalarından birisi dudakları. Bembeyaz bir ten üzerinde özellikle koyu ve şehvetli kırmızı renkte kullandığı ruju ile birlikte kadınlar için bir ilham kaynağı. Üstelik bu kırmızı, kötülüğün simgesi olarak da film içerisinde kullanılıyor.

MAC Russian Red mat kırmızı ruj, bu set içerisinde yer alıyor ve günlük hatta da kullanabileceğiniz mükemmel ötesi bir seçeneği sunuyor. Ayrıca dudağı parlaklaştırmak için ise özel üretim Clear Lipglass tercih ediliyor ve yine setin içerisinde mevcut.

MAC Russian Red Mat Ruj

MAC Scene Yoğun Göz Farı, Extreme Dimension 3D Maskara

MAC Malefiz makyaj seti içerisinde en önemli parçalardan birisi de şüphesiz ki göz farı olarak dikkat çekiyor. Malefiz karakterinin gözün üst kısmında belirgin bir siyah ve yeşil geçişli far söz konusu. MAC markası da seti içerisinde bu harika görüntüye yer vermiş.

Ayrıca Extreme Dimension 3D maskara ile birlikte de paket içeriği desteklenmiş. Gözler konusunda ihtiyacınız olan tüm seçenekler bu set içerisinde. Ayrıca kirpiklerinizde de belirgin istiyor olabilirsiniz. MAC bunu da unutmamış.

Malefiz makyaj setinin içerisinde ayrıca 36 numara kirpik setinin de olduğunu unutmayın. Gerçek anlamda mükemmel bir set.

MAC Malefiz Scene Göz Farı

MAC Harmony Renkli Özel Allık

Set içerisinde o kadar çok renk var ki. Ne yapacağınıza karar vermek ve bunu doğru şekilde uygulamak oldukça zaman alacak. Harmony rengi, MAC makyaj setlerinin olmazsa olmazlarından birisi olarak dikkat çekiyor.

Tabi ki farklı renk seçeneklerini de set içerisinde bulabiliyorsunuz. Ancak kalite ve göz alıcı renkler açısından ciddi anlamda fark yaratan bir ürün.

MAC Malefiz Harmony

Maleficent Görüntüsüne Olduğu gibi Kavuşun

Malefiz, dünya genelinde adından ciddi anlamda söz ettiren bir karakter oldu. Makyaj sanatçıları da bu anlamda ciddi şekilde adımlar atıyor. MAC Malefiz makyaj seti ile birlikte ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek paket içerisinde bulacaksınız.

Malefiz Angeline Jolie makyajı ile alakalı olarak sizlere bir de video sunmak istiyoruz. Öncelikle bu makyaj setinin yarattığı harikaların son haline bir bakalım.

MAC Malefix Makyaj Seti

Malefiz makyajı nasıl yapılır videosu ile alakalı olarak da YouTube’da yayınlandı. MAC resmi YouTube kanalında yayınlanan bu video, kısa zaman içerisinde ciddi anlamda fark yaratıyor. Bu videoyu da makalemiz içerisinde sizlere sunmak istedik. Daha fazla merak ettiklerinizi ve yorumlarınızı alt kısımda yorum alanlarından bizimle paylaşın.

İçerik Kopyalama Yasal Uyarı

ETİKETLER