• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

The Witcher Dizisi Netflix’te Yayında (İzleyici Yorumları)

The Witcher
 • Beğen
  Loading...

Dünya genelinde heyecan ile beklenen The Witcher dizisi Netflix üzerinde geçtiğimiz günlerde ilk sezon olarak yayınlandı. Kitaptan uyarlama şekilde hazırlanan bu mükemmel projede yine ilgi çekici isimler yer alıyor.

Netflix Originals serisi olarak çekilen bu mükemmel dizi, daha sisteme düşer düşmez dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından izlendi. Tabi ki dizi ile alakalı olarak merak edilenler ve bir o kadar da soru işaretleri var. Elimizden geldiğince sizleri bu anlamda bilgilendirmek istiyoruz.

The Witcher Dizisi Oyuncuları

The Witcher dizisi oyuncu kadrosu içerisinde tanıdık isimler yer alıyor. Öncelikle prodüksiyon çok büyük ve yapımcılar oyuncu anlamında da çok fazla detaya inmişler. Özellikle başrolde yer alan Henry Cavill, mükemmel oyunculuğu ile sizleri kendisine hayran bırakacak. Ayrıca kendisini Süperman (Demir Adam) filminden de tanıyoruz. Genel olarak oyuncu kadrosu şu şekilde;

 1. Henry Cavill (Rivialı Geralt)
 2. Anya Chalotra (Yennefer)
 3. Freya Allan (Prenses)
 4. MyAnne Buring (Tissaia)
 5. Royce Perreson
 6. Joey Batey
 7. Anna Shaffer

gibi isimler yer alıyor. Kadroda gerçekten sinemanın son dönemlerde ki ünlü isimleri yer alıyor ki bu da beraberinde muazzam seçenekleri getiriyor. Dizinin kadrosu kadar konusu ve prodüksiyonu da muazzam. Hemen üzerine birkaç yeni bilgi iletelim sizlere.

DİKKAT: Konusundan bahsederken SPOILER veriyor olacağız. Ancak dizi olduğundan dolayı fazla ehemmiyetli yaklaşmanıza gerek yok.

The Witcher Dizisi

The Witcher Dizisinin Konusu

Dünya genelinde büyük ilgi gören Netflix projesi The Witcher dizisinin konusu da aslında çok ilgi çekici. Sınıfları ciddi anlamda tükenmekte olan canavar avcıları Witcher’ların son kalan üyelerinden birisi olan Rivialı Geralt’ın hikayesini konu alıyor.

Witcherlar, genel itibari ile insanlara musallat olan canavarları para karşılığında avlayan paralı avcılardır. Ancak farkları, genellikle ödemeyi iş başında alırlar ve ne olursa olsun parasını aldıkları işi yarım bırakmazlar. Rivialı Geralt, aynı zamanda mistik güçleri bulunan bir mutant. İçlerinde bulundukları toplum da mutantlara karşı ciddi bir düşmanlık besler durumda.

Geralt, zaman içerisinde çeşitli nedenler dolayısı ile kendisine farklı farklı ve çok miktarda düşman edinir. Yolları ise toprakları fethedilen ve yine mistik güçleri bulunan bir prenses ile kesişir. İşler bu dakikadan sonra çok daha aksiyonlu bir hale gelir.

The Witcher Dizisi İzleyici Yorumları

The Witcher dizisi, izleyici yorumları analiz edildiğinde aslında tam not almış gibi görünüyor. IMDB puanı an itibari ile 8,5’in üzerinde ve günümüz dizilerinde bu rakamı aşan ender projelerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

The Witcher dizisinin prodüksiyonu için milyonlarca dolar harcandı ki dizi de bunun hakkını tam anlamı ile veriyor demek yanlış olmaz sanırım. Twitter üzerinde özellikle The Witcher dizisinin yorumları çok ciddi anlamda dikkat çekiyor. Twitter üzerinde #TheWitcher ve #WitcherNetflix etiketlerinde yorumları okuyabilirsiniz. Ben size hemen birkaç tane yorumu paylaşmak istiyorum.

The Witcher Yorumları

The Witcher Sinemalar Yorumları

 

The Witcher Resimler

The Witcher Netflix Yorumları

The Witcher İzleyici Yorumları

The Witcher IMDB Yorumları

 

İçerik Kopyalama Yasal Uyarı

ETİKETLER